colab.pl

Z pasją do sportu

W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.

Wojciech Łazarek

Sachol Aftigel

Poprzez styczność z osobami przeziębionymi jesteśmy wystawieni na ryzyko zarażenia się od nich. W aptece zjawia się wielu klientów psikających, smarkających się i kaszlących. Możesz przyjść do apteki po zwykłą maść np. na ból zębów, a wyjść zarażonym, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Czy możesz uniknąć niepotrzebnego narażania własnego zdrowia? Oczywiście. Wystarczy, że skorzystać z możliwości, jakie daje Ci sklep online.

Apteka Internetowa MINI ma bardzo bogaty asortyment. Ewentualne braki są bardzo szybko uzupełniane. Obsługa tego sklepu stoi na wysokim poziomie. Chcąc skorzystać z oferty apteki, możesz poprosić o pomoc wirtualnego doradcę, który odpowie na Twoje pytania tak szybko, jak to możliwe. W MINI możesz się zatem poczuć jak w typowej aptece stacjonarnej, gdzie zapewne nieraz prosiłeś o pomoc farmaceutę.

Nie czekaj, aż afty same znikną. Działaj!

W ofercie tego sklepu online znalazł się Sachol Aftigel. Jest to preparat przeznaczony do stosowania w przypadku pojawienia się w obrębie jamy ustnej wszelkiego rodzaju zmian bądź też aft. Do urazów w jamie ustnej bardzo często dochodzi na skutek noszenia aparatu ortodontycznego, jak również protezy. W takich przypadkach ten wyrób medyczny jest wprost niezastąpiony. Jego aplikacja polega na naniesieniu jednej do dwóch kropli żelu na miejsce chorobowe. Żel należy stosować od trzech do czterech razy na dobę. Jeżeli nie pierwszy raz pojawiły się w Twojej jamie ustnej afty, miej w swojej domowej apteczce Sachol Aftigel. Bądź przygotowany na nie i gdy tylko zauważysz zmiany, zaaplikuj żel. W tej sposób znacznie szybciej pozbędziesz się problemu.


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14