colab.pl

Z pasją do sportu

W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.

Wojciech Łazarek

Opieka w Niemczech oferty pracy

Może i opieka nad starszymi osobami nie należy do najłatwiejszej pracy, ale daje za to sporo satysfakcji, poczucia robienia czegoś dobrego, a przy tym gwarantuje atrakcyjne wynagrodzenie. LAXO Care zajmuje się pośredniczeniem pomiędzy opiekunkami a osobami szukającymi pomocy przy wykonywaniu codziennych czynności, gdyż sami nie są w stanie im podołać.

Co zrobić, aby LAXO Care znalazło Ci pracę?

Jeśli chcesz dołączyć do osób, które z pomocą LAXO Care szukają pracy w Niemczech, skontaktuj się z firmą. Następnie musisz przejść rekrutację, która w głównej mierze polega na weryfikacji Twojej znajomości języka niemieckiego. Musisz także wypełnić specjalny formularz. Musisz w nim umieścić swoje zdjęcie. Zwróć uwagę, aby wybrać zdjęcie, na którym prezentujesz się pogodnie i sympatycznie. Dzięki temu szansa, że otrzymasz szybko ofertę pracy wzrasta. Następnie odpowiedzialność za poszukiwanie pracy dla Ciebie spada na LAXO Care. Firma posługując się danymi z Twojego profilu szuka dla Ciebie odpowiedniego pacjenta.

Obowiązki opiekunki w Niemczech

Jeżeli zainteresowała Cię opieka nad osobami starszymi w Niemczech, możesz przejrzeć oferty pracy dostępne na stronie LAXO Care. W ten sposób zaznajomisz się z tym, co będą od Ciebie wymagać Seniorzy. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • utrzymanie higieny osobistej pacjenta,
  • karmienie go,
  • podawanie leków i pilnowanie terminów ich przyjmowania,
  • pomoc w utrzymaniu czystości w domu,
  • jeżeli zajdzie taka konieczność – ćwiczenia rehabilitacyjne z pacjentem,
  • dodatkowe obowiązki to np. zmienianie opatrunków itp.

Więcej informacji szukaj na laxocare.pl.


LAXO CARE SP. Z O. O.
Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
tel. +48 61 666 2993